HAKKIMIZDA

Paradise Production 20 yıla yaklaşan profesyonel deneyimiyle, ve imza attığı sayısız etkinlikle Türkiye’nin tercih edilen organizasyon firmaları arasında yer alır.
 

18 YILLIK DENEYİM VE UZMANLIK

Konser ve festival organizasyonları yanında, defile organizasyonları, şirket yemekleri, kurumsal bayi toplantıları gibi birçok organizasyonu hayata geçiren Paradise Production,  profesyonel organizasyon çalışmaları kapsamında geniş bir skalada bütüncül hizmetler sunuyor.
Paradise Production 18 yıllık deneyim süresinde, müzikte ve sahne sanatları alanında önemli etkinliklere imza attı. Ülkemizin önde gelen birçok sanatçısıyla, yapım şirketiyle ve organizasyon alanında emeği geçen alanının önemli uzmanlarıyla çalıştı. Birçok kurumsal firmaya, markaya ve yapım şirketine hizmet sundu.
 

KAPSAMLI VE AYRINTILI HİZMET

Paradise Production hizmet yelpazesi; kapsayıcı, ayrıntı ve alternatifler içeren bir yapıya sahiptir. Konserlerden açılışlara, etkinlik ve festivallerden bayi toplantıları ve kurumsal organizasyonlara varıncaya dek geniş hizmet aralığına yayılır. Ses, ışık, görüntü sistemleri kiralama, teknik ekip temini ve montaj gibi kapsayıcı hizmetler de bu çalışmalar arasında yer alıyor. Tüm bu alanlarda deneyime sahip olan Paradise Production, nitelikli uzman ve teknik donanım portföyüyle sorunsuz ve başarılı organizasyonları hayata geçirir.
Paradise Production çalışmaları kapsamında; sanatçıların konaklaması ve transferi gibi ayrıntılar, tüm yasal izinlerin alınması gibi prosedürler hatasız işler. Paradise Productionın çalışmalarına bir organizasyon firması için tanımlanan tüm iş kalemlerinde kalite odaklı bir hizmet anlayışı hakimdir.
Paradise Production; organizasyonun üstlenilmesi yanında, talebe göre, etkinlik sürecinin bir bölümü için de hizmet sunar. Örneğin teknik ekipman kiralanması ve menajerlik çalışmaları için de talepte bulunabilirsiniz. Paradise Production zengin bir teknik ekipman ve teknik personel portföyüne sahiptir. Ülkemizin pek çok önemli sanatçısıyla menajerlik bağlantısına sahip bir organizasyon firması niteliğindedir.
Başarımızın iki temel sırrı : Organizasyon işine profesyonellik ve meslek bilinciyle yaklaşmak. Ve müşterilerimizin penceresinden işimize bakarak, en iyi sonucu gerçekleştirmeye odaklanmak.
 

İş birliğimizin artarak devam etmesi dileğiyle:

0532 438 0755 / info@paradiseproduction.com.tr