SES SAHNE VE IŞIK

 Pek çok organizasyonda sahne ve ışık sistemleri başroldedir. Konser ve festivallerden fuarlara, hatta konferans ve bayi toplantılarına kadar çok geniş bir alanda sahne ve ışık sistemlerinin doğru kurulması kritik önem taşır.

Gerek kiralık sahne sistemleri, kiralık podyum, gerekse kiralık ışık sistemleri alanında Paradise Productiondan hizmet alabilirsiniz. Bunun yanında sahne tasarımından ışık sistemleri ve ses sistemleri tasarımına kadar bütün süreçleri de Paradise Production deneyimine bırakabilirsiniz.

Ses Sistemleri, ışık sistemleri, görüntü sistemleri başlıkları altındaki tüm ihtiyaçlarınız için 20 yıla yaklaşan Paradise Production deneyimine güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz ve başarılarını ispatlamış çözüm ortaklarımız, organizasyonun problemsiz hayata geçmesi için çalışır. En etkili sonucun elde edilmesini sağlar

 

Işık Sistemleri

Sahne ışığı sahnede yaşananı izleyenlere iletmek için çok önemlidir. Bu durum açık hava gece aktivitelerinde daha bir önem kazanır. Paradise Production için ışık sisteminin görevi sahneyi görünür kılmaktan fazlasıdır. Doğru atmosferi ve etkiyi sağlaması önemlidir. Sahne tasarım konseptine ve etkinliğin türüne göre, hareketli veya spot ışıkların kurgulanması etkiyi artıracaktır.

Sahne Sistemleri

Başta konser olmak üzere pek çok etkinlikte sahne organizasyonun kalbinin attığı yerdir. Uzun yıllardır pek çok organizasyona, konser ve festival etkinliğine başarıyla imza atan Paradise Production, tüm süreci aynı özen ve profesyonellikle planlar. Konserin oluşum aşamasına kadar ihtiyaç duyulan teknik gereksinimler, sürecin organize edilmesi, bütçeleme gibi aşamalar yanında, sahne sistemlerinin tasarımı için de en iyisini sunmaya çalışırız.
Sahne ve ışık sistemleri ihtiyaçlarınızda Paradise Production uzmanlığından yararlanın. En geniş kapsamlı, sahne-ışık sistemi çözümleri için bizle iletişime geçin.