KONSER VE FESTİVAL

Bir “konser ve festival organizasyonu” için başarı, etkinliği üstlenen organizasyon firmasının deneyimi ve uzmanlığıyla doğrudan ilintilidir. 18 yıllık başarılı organizasyon deneyimi ve geniş bir yelpazede hayat bulan uzmanlık alanlarıyla Paradise Production; size sorunsuz, kapsamlı, her ayrıntının profesyonelce planlanıp hayata geçirildiği konser ve festival organizasyon hizmeti sunar.

 

Sanatçı, Konsept, Mekân

Konser Organizasyonlarında” ve “Festival Organizasyonlarında” Bu üç etmen birbiriyle ilişkilidir.
Bir yandan konser veya festivalin mekânı belirlenir. Bir taraftan sanatçı seçimi ve sahnenin teknik donanımı ile ilgili tercihlerin yapılması gerekir.
Hazırlık aşamasında tüm etkinlik sürecinin ayrıntılarıyla planlanıp sorunsuz uygulanması gerekir.
Bu da deneyim ve uzmanlık gerektirir.
Yasal izinler, sigortalar, sanatçılarla imzalanacak sözleşmeler diğer önemli noktalar arasında yer alır.
Tüm organizasyonlarınız için bu aşamalar en doğru şekilde ve sorunsuz planlanır.

Ses-ışık sistemleri“, sahne tasarım ve uygulaması gibi çalışmalar da teknisyen ve teknik donanım portföyümüz sayesinde sorunsuz ve profesyonel bir şekilde hayata geçirilir. Doğru tasarlanmamış bir ışığın, balansı ve kriterleri iyi ayarlanmamış bir sesin, zayıf bir sahne uygulamasının çok şey kaybettireceğini lütfen akıldan çıkarmayınız.
Paradise Production ailesinin deneyimi, uzmanlığı ve sorumlu iş anlayışı organizasyonunuzun başarısı için vardır.

 

Etkinliğin Duyurumu

“Konser Organizasyonlarında” ve “Festival Organizasyonlarında” etkinliğin tanıtımı ve duyurumu da diğer bir önemli noktadır. Başarılı bir organizasyon firması bu noktada hangi adımların atılacağını bilir ve konserin, festivalin potansiyelini en güçlü şekilde değerlendirecek tanıtımı gerçekleştirir. Paradise Production olarak başarılı tanıtım firmalarıyla ve medyayla, etkinliğinizi en doğru şekilde duyuracağımız bir takvim hazırlar ve onayınıza sunarız. Fotoğraf çekimi, afiş tasarımı birçok hizmeti de bünyemizdeki deneyimli ve uzman ekibimizle gerçekleştirebiliriz.

“Konser organizasyonu” ve “festival organizasyonu” alanında Paradise Production ile çalışmak memnuniyet ve sorunsuz bir hizmet almak demektir. Sorunsuz, geniş kapsamlı, her bir aşama için başka bir tedarikçiyle çalışmak zorunda olmadığınız profesyonel hizmet için bizimle iletişime geçin.