KONFERANS VE BAYİ TOPLANTILARI

Paradise Production konferans organizasyonu ve bayi toplantıları tarzında toplu kurumsal etkinliklere yönelik deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Konferans ve bayi organizasyonları yanında, sempozyumlar, kongreler, eğitim ve motivasyon toplantıları, sunum ve lansman etkinlikleri, açılışlar, kokteyl ve gala gibi kurumsal etkinlikler de hizmet skalamız arasında yer alıyor.

Uzman çözüm ortağı

Organizasyon ve koordinasyon süreçleri çok yönlü ve hassastır. Tam bir uzmanlığa ihtiyaç duyar. Kurumlar ve markalarla olan görüşmelerimiz sonucunda konseptten bütçelemeye ve etkinlik operasyonun tüm ayrıntılarına varıncaya kadar en verimli, beklentiyi tam anlamıyla karşılayacak bir etkinlik planlaması yürütüyoruz. Kurumsal deneyimimiz, tedarikçi ağımız, konferans ve toplantı gibi etkinliklerinizin verimli şekilde hayata geçilmesinde başrol oynuyor. 

Hem insan kaynağı hem teknik ekipman alanındaki yetkinliğimiz tam ve profesyonel bir hizmet sunmamızı sağlıyor. Konferans organizasyonu ve bayi toplantısı gibi çoklu katılımcının bulunduğu etkinlikler için; ulaşım, yemek, gerekli gezi ve tanıtımların gerçekleştirilmesi gibi yan aktiviteler de büyük önem taşır. Tüm ilgili süreçler kontrolümüz altında. Organizasyonun başından sonuna dek gerekli tüm adımları bütçelendirerek tarafınıza sunuyoruz.

Konferansın, toplantının, organizasyonun bir de duyurum aşaması var. Bu aşamayı da tüm planlama ve uygulama aşamalarıyla birlikte gerçekleştiriyoruz.

​Bayi organizasyonları, konferanslar ve tüm kurumsal etkinlikler tek çatı altında. Paradise Productionın 18 yıllık deneyimi ve memnun müşterileriyle kendini gösteren uzmanlığı kurumunuzun ve markanızın hizmetinde.