Aslı Güngör

Aslı Güngör Kimdir?

 

İzmir’de 27 Eylül 1979’da dünyaya gelen Aslı Güngör, TRT İzmir Gençlik korosuyla başlayan müzik kariyerini, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimleri bölümündeki öğrencilik yıllarında yaptığı sahne çalışmalarıyla profesyonel anlamda devam ettirdi. Diğer yandan yıllardır bestelediği şarkıları için stüdyo çalışmalarına başladı. İzmir’de bestelediği ve 2007 yılında stüdyo kayıtlarını tamamladığı şarkılarından ‘Kalp Kalbe Karşı’ ve ‘İzmir Bilir Ya’ ile büyük ses getiren, farklı ses rengi, güçlü yorumu ve besteci kimliğiyle dikkatleri üzerine çeken, şarkıları birçok karma albüm ve TV dizilerinde yer alan Aslı Güngör, 35. Altın Kelebek Ödüllerinde ‘En iyi çıkış yapan solist’ ödülünü aldı. Aslı Güngör’ ün fenomen olan Kalp Kalbe Karşı şarkısı; Radyo Yayıncıları Derneği RAYAD tarafından düzenlenen ‘Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması’nda 2008 yılında ‘Radyonun Şarkı Yıldızı’ seçildi ve dünyaca ünlü Buddha Bar serisinin Buddha Bar 11 isimli albümünde yer alarak, 2009 Mart ayında tüm dünyada müzikseverlerle buluştu. Legal olarak ‘Kalp Kalbe Karşı’nın 1 milyon 150 bin satış rakamı elde etmesiyle 2008 yılında birinci olarak ‘MÜYAP dijital satış şampiyonu’ ödülünü aldı.

2009 Ocak ayında yayınladığı ve kendi adını verdiği albümü ‘Aslı Güngör 2009’ da yer alan ‘Son Öpücük’ ve ‘Aşk Her Şeye Değer’ in yanı sıra tüm şarkıları büyük ilgi görerek resmi MÜYAP verilerine göre ‘2.700.000’ dijital satış rakamıyla rekor kırdı, 2009 yılında da yine dijital ortamda ‘şarkıları en fazla indirilen sanatçı’ oldu. Aslı Güngör devam ettiği müzik kariyerinde iki albüm ve altı single piyasaya sürmüştür. Aynı zamanda birçok sanatçı ile düeti bulunan Aslı Güngör konserlerine devam etmektedir.

 

Aslı Güngör Konser Fiyatları

Aslı Güngör çeşitli etkinlik ve festivallerde sahne almaya devam ederken konser bileti fiyatları da sahne almış olduğu organizasyonun zamanına göre değişkenlikler göstermektedir. Konser bileti fiyatlarını bilet satış noktaları ve etkinlik organizatörlerinin sosyal medya hesaplarını takip ederek öğrenebilirsiniz.

Aslı Güngör’ün Menajeri Kimdir?

Aslı Güngör’ün programı, etkinlik organizasyonları, konserleri ve sahneleri gibi detayları menajeri aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Aslı Güngör’ün menajerine Paradise Production aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp