2022 Yaz Konserleri Büyük Ses Getirdi

gökhan tepe- konser-sanatçı-menajer

2022 Yaz Konserleri Büyük Ses Getirdi

Esat Kaba yönetimindeki Paradise Production 2022 Yaz konserlerinde adından sıkça söz ettirdi. Türk Pop müziğinin sevilen birçok ismi özellikle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ile 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarında Türkiye’nin birçok şehrinde sevenleriyle buluştu.

Esat Kaba, menajerliğini yürüttüğü Türkiye’nin sevilen sanatçıları Gökhan Tepe ve Ayla Çelik’i aynı sahnede ilk kez 19 Mayıs’ta bir araya getirdi. Türk Pop müziğinin sevilen ve en çok dinlenen şarkılarına uzun yıllardır birlikte imza atan Tepe ve Çelik, “Aşka Dair Şarkılar” projesiyle kendi şarkılarını aynı sahnede ve tek orkestra ile seslendirmeye başladı.

“Aşık”, “Türkan”, “Kader” gibi sözlerini Ayla Çelik’in yazdığı bestelerini ise Gökhan Tepe’nin yaptığı birçok şarkıya birlikte imza atan ikili kendi şarkılarını birlikte seslendirdikleri Esat Kaba projesi “Aşka Dair Şarkılar” konserini ilk kez 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Antalya Manavgat Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonda hayata geçirdi. Manavgat’ın unutulmayacak performansları arasında yer alan “Aşka Dair Şarkılar” konserini on binlerce kişi izlerken konser, basın tarafından da yoğun ilgi gördü.

 

İkilem 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Çorum’da zafer coşkusunu sevenleriyle paylaşırken İrem Derici Manisa Turgutlu, alternatif pop müziğin sevilen gruplarından Madrigal Gaziosmanpaşa Belediyesi’nde, Melek Mosso Antalya Manavgat Belediyesi’nde ve Gece Yolcuları İzmir Menderes Belediyesi’nde müzikseverlerle buluştu.

“Bir Sebebi Var” şarkısıyla büyük bir çıkış yakalayan popüler müzik gruplarından İkilem, Çorum Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinlikleri kapsamında Çorumlularla buluştu. Kadeş Barış Meydanında binlerle bir araya gelen İkilem, Türk Bayraklarıyla çıktığı sahnede sevilen tüm şarkılarını müzikseverlerle birlikte seslendirdi.

Anadolu Rock müziğin sevilen eserlerini de repertuvarına ekleyerek hayranlarına unutulmaz anlar yaşatan İkilem grubu, Büyük Taarruz’un 100.yılını Çorum halkıyla birlikte kutlamaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Usta sanatçı Ferhat Göçer ise 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Kıbrıs’ta sevenleriyle bir araya gelerek geçmişten günümüze seslendirdiği şarkılarla sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Konserin, tarih itibarıyla 30 Ağustos Zafer Bayramının 100.yılına denk gelmesinden duyduğu mutluluğu sahnede dile getiren Ferhat Göçer, Kıbrıs’ta kendisini dinlemeye gelen yediden yetmişe tüm sevenleriyle birlikte 10. Yıl Marşı’nı söyledi. Türk Bayraklarını da dalgalandırarak 30 Ağustos coşkusuna eşlik eden Kıbrıs halkı Göçer ile birlikte uzun süre akıllara kazınacak bir kutlamaya imza attı.

Kutlamaların ardından programa devam eden Ferhat Göçer, Türk pop ve Anadolu Rock müziğinin sevilen eserlerini seslendirdi.

 

ferhat göçer- menajer-sanatçı-konser

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp