Aslı Hünel

Aslı Hünel Kimdir?

 

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Hünel Türk Sanat Müziği kategorisinde seslendirdiği şarkılarla tanınıyor. Arap kökenli bir anne ve Selanikli bir babanın iki çocuğundan biridir. Aynı zamanda ünlü oyuncu Saruhan Hünel’in kız kardeşidir.

Küçük yaşlardan itibaren müziğe ilgi duyan Aslı Hünel, henüz 14 yaşında ilk şan eğitimini almıştır. 1994 yılında 18 yaşındayken ilk albümü olan “Güneş Doğmuyor” çıkarken Aslı Hünel, profesyonel müzik hayatı boyunca çeşitli projeye imza atmıştır. Sevilen sanatçı Aslı Hünel, 2013 yılında ciddi sağlık sorunları ile mücadele etmiş ve tedavilerin sonunda sağlığına kavuşmuştur. Aslı Hünel 2016 senesinde çıkardığı “Rengarenk” isimli albümü ile tekrar gündeme gelmiş ve müzik kariyerine kaldığı yerden devam etmiştir.

 

Türk Sanat Müziği sanatçısı Aslı Hünel, günümüzde de devam etmiş olduğu müzik kariyeri boyunca toplamda yedi albüm ve 2021 yılında çıkarmış olduğu “Ayarsızım” single’ı ile sanatçılık kariyerine devam etmektedir.

 

Aslı Hünel’in Konser Fiyatları

 

Türk Sanat Müziği seslendiren Aslı Hünel, çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda sahne alarak şarkı söylemeye devam etmektedir. Sanatçının konserleri ve katılımda bulunduğu etkinlik fiyatları, etkinliklerin zamanı ve yerine göre değişkenlikler göstermektedir. Detaylı konser fiyatlarını sanatçının sosyal medya hesaplarından veya sahne alacağı etkinliğin organizasyon sayfalarından öğrenebilirisiniz.

 

Aslı Hünel’in Menajeri Kimdir?

 

Aslı Hünel, Türk Sanat Müziği alanında eserler seslendirmeye ve çeşitli etkinliklerde sahne alarak dinleyicilerine şarkılarını söylemeye devam etmektedir. Aslı Hünel’in programına dair bilgileri, yer almasını istediğiniz sahne ve etkinler gibi detayları menajeri aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Aslı Hünel’in menajeri ile iletişime geçmek için Etiler’de bulunan Paradise Production aracılığıyla bağlantı kurarak sanatçının programına dair bilgileri öğrenebilirsiniz.

 

× Whatsapp