İşte Düğününüze Çağırabileceğiniz Sanatçılar!

Düğünlerin sadece gelin ve damat için değil katılımcılar için de akıllara kazınmasını etkileyen en önemli unsur düğündeki müziklerdir. Özellikle düğüne bir sanatçı davet edildiyse bu da düğünün eğlencesini bambaşka bir noktaya taşıyacaktır.
Geçmişle kıyaslandığında günümüzde sanatçılı düğünlerin daha fazla revaçta olduğu da görülmektedir. Tabii çağırılan sanatçılar düğün sahibi ailelerin organizasyonla ilgili planlamalarına göre değişse de bazı sanatçılar performansları itibarıyla düğünlerde sık tercih edilen isimler arasına girmiştir.

Düğündeki davetli sayısı, yaş grupları, yöresel faktörler sanatçının belirlenmesinde düğün sahiplerine fikir verebilir. Planlanan düğün için DJ performansı tercih edilmediyse sanatçılar düğünlerde canlı performans sergiler. Canlı performansların avantajlarından biri de sahnedeyken gelen bir istek üzerine repertuvar dışına çıkılabilmesidir. Repertuvar demişken tabii ki düğün öncesi düğün sahipleri repertuvarın belirlenmesi aşamasında sanatçıyla fikir alışverişinde de bulunabilirler.

Canlı müzik gibi bir düşünceniz yoksa sizin için DJ perfonması daha uygun olacaktır. Düşüncenize ve konseptinize uygun müzik türlerinde hizmet veren DJ’ler ile konuklarınızın eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Hem yerli hem de yabancı müziklerden oluşan çalma listesiyle DJ performansı sizin için uygun bir seçenek olabilir. Geniş müzik arşiviyle düğün esnasında istediğiniz parçayı da talep edebilirsiniz.

Sizler de yakın zamanda mutlu birlikteliğinizi evlilikle taçlandırmak için hazırlıklara başladıysanız fakat düğününüze hangi sanatçıyı çağıracağınızı bilemiyorsanız sizler için hazırladığımız öneri listemize göz gezdirebilirsiniz. Çalışmak istediğiniz için sanatçılar için de bizlere 0212 269 80 78 numaradan ulaşabilir, düğününüz Paradise Production’ın deneyimli ekibine emanet edebilirsiniz.

Düğün organizasyonu planlama aşamasıyla ilgili bilgi verdiğimiz blog yazımızı da inceleyebilirsiniz.  Düğün Sanatçı Organizasyonu Nasıl Planlanır?

Yakın tarihte Ankara’da düzenlediğimiz Ferhat Göçer düğün organizasyonundan görüntüler:

İŞTE DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN SANATÇI ÖNERİLERİMİZ;

FERHAT GÖÇER

GÖKHAN TEPE

DENİZ SEKİ

AYLA ÇELİK

GÖKHAN TEPE&AYLA ÇELİK (AŞKA DAİR ŞARKILAR)

GECE YOLCULARI

İKİLEM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp