Düğününüze Çağırabileceğiniz Sanatçılar

Düğünlerde gelin ve damadın keyifli zaman geçirmesi kadar katılan misafirlerin de organizasyondan keyif alması ve eğlenmesi önemli bir konudur. Düğünü keyiflendiren yegâne unsur ise müziktir. Müziğin katılımcılara hitap etmesi belirleyeceğiniz repertuvara bağlı olmakla birlikte seslendirecek sanatçının sahne performansıyla eğlencenin dozunu da arttıracaktır.

Bizler, Paradise Production menajerlik şirketi olarak  geçmişten günümüze düğün organizasyonlarında sanatçı çağrılmasında artış olduğunu bize gelen taleplerden gözlemlemekteyiz. Günümüzde farklı konseptlerde sanatçılı düğünlerin revaçta olduğu da görülmektedir. Tabii çağırılan sanatçılar, düğün sahibi ailelerin organizasyonla ilgili planlamalarına göre değişse de bazı sanatçılar performansları itibarıyla düğünlerde sık tercih edilen isimler arasına girmiştir. Paradise Production olarak gelen talepler arasında menajerliğini yaptığımız Ferhat Göçer, Deniz Seki, Gökhan Tepe gibi isimler bulunmaktadır. İsmi geçen sanatçıların geçmiş düğün organizasyonlarından görüntülerini web sitemizde ilgili sayfalarda ve sosyal medya hesaplarımızda görebilirsiniz. Bizler gibi menajerliğini yaptığımız sanatçılar dışında sektördeki birçok sanatçıyla da çalışan bir organizasyon firmasıyla çalışmanız fikrinize ve isteğinize uygun sanatçıyı bulmanızı daha da kolaylaştıracaktır.

Kusursuz düğün ve sanatçı organizasyonu istiyorsanız başlangıçta yapmanız gereken en önemli şey planlı olmaktır. Örneğin; düğündeki davetli sayısı, düğünün gerçekleşeceği mekân, ortalama yaş grubu, yöresel faktörler sanatçının belirlenmesinde düğün sahiplerine yol göstermektedir.

Planlanan düğün için DJ performansı tercih edilmediyse sanatçılar düğünlerde canlı performans sergiler. Canlı performansların avantajlarından biri de sahnedeyken gelen herhangi bir istek parça noktasında repertuvar dışına çıkılabilmesidir. Repertuvardan bahsetmişken tabii ki düğün öncesi düğün sahipleri repertuvar belirlenmesi aşamasında sanatçıyla fikir alışverişinde de bulunabilirler.

Canlı müzik gibi bir düşünceniz yoksa sizin için DJ performansı daha uygun olacaktır. Düşüncenize ve konseptinize uygun müzik türlerinde hizmet veren DJ’ler ile konuklarınızın eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Hem yerli hem de yabancı müziklerden oluşan çalma listesiyle DJ performansı sizin için uygun bir seçenek olabilir. Geniş müzik arşiviyle düğün esnasında istediğiniz parçayı da talep edebilirsiniz.

Sizler de yakın zamanda mutlu birlikteliğinizi evlilikle taçlandırmak için hazırlıklara başladıysanız fakat düğününüze hangi sanatçıyı çağıracağınızı bilemiyorsanız sizler için hazırladığımız öneri listemize göz gezdirebilirsiniz. Çalışmak istediğiniz için sanatçılar için de bizlere 0212 269 80 78 numaradan ulaşabilir, düğününüz Paradise Production’ın deneyimli ekibine emanet edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp